Wiosna, ach to Ty!

Choć do jej kalendarzowego rozpoczęcia jeszcze trochę czasu, to u mnie już zagościła. Rzeżucha jest już obecna na parapecie. Słoneczne dni napawają mnie radością i ogromem pomysłów, czego niestety nie było widać w lutym… Przyznaję, niewiele się tu działo… Ale od marca ruszam pełną parą!

Zaplanowałam dla Was cykl artykułów wiosennych. Między innymi pokażę: jak hodować kiełki, jakie zalety mają rośliny strączkowe oraz jakie ziarna warto jadać. Nie zabraknie również pomysłów na dania z młodymi warzywami. Podrzucę kilka pomysłów na wiosenne koktajle oraz na coś bardziej sycącego czyli zupy kremy. No i oczywiście trochę uwagi poświęcę jajkom, które będą królować na naszych stołach, Wielkanoc przecież tuż tuż:)

Już niebawem nastąpią też wielkie zmiany na blogu. Wykupiłam własną domenę, będzie prościej i tym samym łatwiej do zapamiętania: ewelajna.com 🙂 Przejdę też z Bloggera na WordPress. Tego się trochę boję, ale raz kozie śmierć! W związku z tym wygląd bloga również ulegnie drastycznym zmianom.

To tyle w kwestii zapowiedzi kochani:) Na bieżąco informuję o wszystkim na moim Fanpagu oraz Instagramie. Kto jeszcze nie obserwuje, to zapraszam serdecznie:) Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia po zmianach:)

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Related posts

2 Thoughts to “Wiosna, ach to Ty!”

  1. Anonimowy

    Czekam na Wiosne, zmiany i na wszystko co zaplanowalas… ♥♥♥

  2. Osobiście wolę złotą jesień, ale wiosna też ma coś w sobie.
    Coś co zachęca do działania 😀

Leave a Comment